De Krukskes weer bijeen

Vanwege de Coronacrisis was het ook voor De Krukskes een stille periode. Blij was dan ook iedereen bij het wederzien van hun muzikale vrienden. Gelukkig zijn er in onze gelederen geen Coronapatiënten te betreuren en zijn alle muzikanten heelhuids uit deze vervelende periode gekomen. De jaarvergadering, waarbij we op 1,5 meter afstand van elkaar zaten, was er eentje van korte duur. Voorlopig zal het wel even stil blijven. Geen evenementen, geen wijnfeesten. Het Kwèkfestijn? 11-11? Carnaval 2021? Niemand weet hoe het er straks aan toe zal gaan. Afwachten dus!

De bezetting van onze vereniging is na de carnaval onveranderd gebleven. Dat wil zeggen dat we alleen nog op zoek zijn naar een gezellige basblazer en een bariton blazer. De vereniging is in het bezit van een sousafoon. De repetitieavond is op dinsdagavond van 20.00 uur tot 22.30 uur in de Stallen van café de Smidse aan de Torenstraat. Eind augustus, begin september hopen we dat de repetities weer van start mogen gaan. Ben jij nieuwsgierig naar onze vereniging, loopt dan eens binnen op de dinsdagavond of neem contact op met ons secretariaat.